Atentati ndaj Ndojës / Pamjet kur autorët e dyshuar largohen në këmbë

Atentati ndaj Ndojës / Pamjet kur autorët e dyshuar largohen në këmbë

11:26, 19/06/2020
A+ Aa A-

Dalin pamje nga atentati ndaj Prokurorit Arjan Ndoj, të cilën e paralajmëroi dje në parlament deputeti Halit Valteri.

Bëhet fjalë për një video të siguruar nga babai i shoferit të vrarë të prokurorit Ndoji, Andi Maloku.

Genci Maloku flet për një person tjetër si autor të dyshuar, që në video shfaqet me kapele dhe i ka kërkuar prokurorisë dhe policisë ta arrestojnë ose do bëjë vetëgjyqësi.

Image

Në video duken dy persona që largohen më këmbë pasi kanë braktisur makinën dhe personat janë të dukshëm.

Njëri prej tyre është Redjan Rraja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco