Edhe një snajper, policia kap arsenal armësh në Tiranë Foto ilustruese

Edhe një snajper, policia kap arsenal armësh në Tiranë

11:23, 19/06/2020
A+ Aa A-

Policia e Tiranës ka sekuestruar një arsenal të vërtetë armësh në zonën e Yzberishtit në një operacion të madh, i cili është në vijim.

abcneës.al shkruan se gjatë operacionit janë kapur armë të shumta dhe municione në një banesë në zonën e Yzberishtit, të cilat dyshohet se janë përdorur në ngjarje të rënda kriminale.

Mes armëve të kapura është edhe një snajper.

Ndërkohë që operacioni i policisë vijon akoma.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco