Makina aksidenton gruan në Tiranë

Makina aksidenton gruan në Tiranë

19:44, 12/06/2020
A+ Aa A-

Një aksident rrugor ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë.

Një makinë mësohet se ka aksidentuar një shtetase 59 vjeçare, të identifikuar si N.H.  

‘Më datë 12.06.2020, rreth orës 18:20, në Paskuqan 1, në rrugën “Demokracia”, mjeti me drejtues K.D., 41 vjeç, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen N.H., 59 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco