Merr flakë makina në zonën e njohur në Tiranë

Merr flakë makina në zonën e njohur në Tiranë

16:32, 12/06/2020
A+ Aa A-

Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e pasdites në Tiranë.

Policia e Tiranës informon zyrtarisht se rreth orës 15:30, në rrugën Ali Demi, ka marrë flakë në pjesën e motorrit një mjet i parkuar.

Shërbimet e zjarrfiksës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Ndërkohë që grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco