COVID-19/  31 raste në 24 orët e fundit. Ja ku janë

COVID-19/ 31 raste në 24 orët e fundit. Ja ku janë

09:35, 12/06/2020
A+ Aa A-

Edhe gjatë 24 orëve të fundit janë zhvilluar testime në të gjithë Shqipërinë.

Sipas burimeve më të fundit, bëhet e ditur se nga 300 testime të kryera në 24 orët e fundit, janë 31 raste pozitive të konfirmuara me Covid-19 në të gjithë vendin.

Nga të cilat: 8 në Tiranë, 5 Vlora, 5 Shkodra, 1 Lushnja, 2 Durrës, 2 Krujë, 6 Pukë dhe 2 Elbasan.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco