Në çantën e gjetur pranë ambasadës ruse kishte rroba

Në çantën e gjetur pranë ambasadës ruse kishte rroba

15:13, 05/06/2020

Një çantë e lënë në trotuar ka alarmuar shërbimin e ambasadës ruse në Tiranë

U dha alarm për bombë pranë kësaj ambasade.

Forcat xheniere kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën.

Pas kontrollit rezultoi që në çantë kishte rroba.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco