Digjet gjatë natës makina luksoze në Vlorë, dyshimet e para...

Digjet gjatë natës makina luksoze në Vlorë, dyshimet e para...

10:08, 04/06/2020

Vlorë digjet një makinë gjatë natës e llojit BMW.

Policia ka shkuar në vendgjarje dhe dyshimet e para janë për zjarrvënie të qëllimshme.

Makina është djegur tek ish shkolla e Marinës në ujin e ftohtë në Vlorë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco