Makina përplas drejtuesin e biçikletës në Tiranë

Makina përplas drejtuesin e biçikletës në Tiranë

21:01, 03/06/2020

Një aksident ka ndodhur rreth një orë më parë në rrugën e “Elbasanit”, në Tiranë pasi një makinë ka përplasur një drejtues biçiklete.

Policia në informacionin paraprak njofton se mjeti me drejtues shtetasin B.B., ka përplasur biçiklistin B.R., 22 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Informacion paraprak

Më datë 03.06.2020, rreth orës 19:34, në rrugën e “Elbasanit”, në kryqëzim me rrugën “Qamil Guranjaku”, mjeti me drejtues shtetasin B.B., ka përplasur biçiklistin B.R., 22 vjeç, i cili është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco