I rrëshket makina në Prrenjas, humb jetën 34-vjeçari nga Korça

I rrëshket makina në Prrenjas, humb jetën 34-vjeçari nga Korça

08:07, 03/06/2020
A+ Aa A-

Një aksident fatal ka ndodhur në rrugën e fshatit Dritaj të Prrenjasit.

Një burrë me iniciale I.D, 34 vjeç, banues në Korçë, ka humbur jetën, pasi duke drejtuar një “Volksëagen”, ka humbur kontrollin dhe makina ka dalë nga rruga.
I.D. ka ndërruar jetë në vendin ku u rrëzua me makinë.

Një grupi hetimor ka nisur punën për të sqaruar shkakun e aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco