Tirana i rikthehet normalitetit, trafik kilometrik te Unaza e Re

Tirana i rikthehet normalitetit, trafik kilometrik te Unaza e Re

17:13, 01/06/2020

Tirana i rikthehet pas disa javësh jetës normale. Dhe çfarë tjetër më mirë se trafiku e tregon këtë gjë.

Pamjet e mëposhtme vijnë nga Unaza e Re ku vargu i makinave arrin nga rrethrrotullimi i Shqiponjës deri në Selitë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco