Merr flakë makina në Tiranë, dyshimet e para

Merr flakë makina në Tiranë, dyshimet e para

16:56, 01/06/2020

Një automjet mësohet se është përfshirë nga flakët në orët e pasdites në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Saukut rreth orës 16.30.

Deri tani sipas policisë shkak është bërë një defekt teknik.

Mjeti në pronësi të shtetasit Y.E ka marrë flakë në lëvizje dhe për fat të mirë nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco