FOTO/ Aksident i rëndë në qendër të qytetit, makina përplaset me taksinë, përfundon në park

FOTO/ Aksident i rëndë në qendër të qytetit, makina përplaset me taksinë, përfundon në park

16:50, 01/06/2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mesditës në qytetin e Elbasanit.

Një automjet tip ‘BMW’ që lëvizte me shpejtësi të lartë ka humbur drejtimin dhe është përplasur me një automjet të shërbimit taksi, që ishte parkuar pranë Parkut Rinia në qytet.

Si pasojë e përplasjes me automjetit tip taksi, mjeti tip “BMË” ka përfunduar brenda ambientit të Parkut Rinia.

Nga kjo përplasje ka mbeur i plagosur drejtuesi i mjetit tip ‘BMW’, i cili është transportuar në spotal për ndihmë mjekësore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco