Aksident në Tiranë, makina përmbyset te Medreseja

Aksident në Tiranë, makina përmbyset te Medreseja

14:47, 01/06/2020

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Medresës në kryeqytet.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në anë të rrugës.

Akoma nuk ka informacion për të lënduar nga aksidenti.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco