Hapet kufiri me Kosovën, në Morinë fluks makinash

Hapet kufiri me Kosovën, në Morinë fluks makinash

08:51, 01/06/2020

Ditën e sotme është hapur kufiri mes Kosovës dhe Shqipërisë, ku është vënë re një fluks i madhe mjetesh.

Kufiri qendroi për më shumë se dy muaj i mbyllur, për shkak të pandemisë, në një kohë kur lëvizja mes dy vendeve është përherë e lartë.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco