U gjend i vrarë në pyll/ Kush është 65-vjeçari nga Himara, baba i dy fëmijëve

U gjend i vrarë në pyll/ Kush është 65-vjeçari nga Himara, baba i dy fëmijëve

21:38, 31/05/2020

Publikohet fotoja e Ylli Luçajt, 65-vjeçari që u gjend i vrarë në një pyll pranë fshatit Kuç, pasditen e sotme

Viktima, babai i dy fëmijëve, punonte si roje i rrugës së re që po ndërtohet në fshatin Kuç, ndërsa burime nga policia bëjnë me dije se ishte person pa precedentë penalë dhe joproblematik për banorët e zonës.

Ai u qëllua me dy plumba teksa si të dyshuar apo persona që mund të kenë dijeni për ngjarjen janë shoqëruar disa nga Policia.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco