Aksidenti i rëndë, vdes një person

Aksidenti i rëndë, vdes një person

22:55, 30/05/2020

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në mbrëmje në aksin rrugor Milot-Mamurras.

Një person mësohet se ka humbur jetën në një aksident ende të pasqaruar.

Aksidenti ka ndodhur vetëm pak metra larg vendit ku është vrarë një person dhe kanë mbetur të plagosur disa të tjerë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco