Detajet/ I riu humb jetën në vendin e punës, e zë poshtë ….

Detajet/ I riu humb jetën në vendin e punës, e zë poshtë ….

16:50, 30/05/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë mësohet se ndodhur në orët e mesditës.

Një i ri ka humbur jetën në vendin e punës, ndërsa është goditur nga një skrep.

I riu ka humbur jetën menjëherë

Në momentin e aksidentit ai po punonte në zonën e kalasë së qytetit.

Policia nuk ka bërë ende të ditur identitetin e viktimës dhe rrethanat e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco