FOTO/ U plagos pas sherrit në lokal, 31-vjeçari poston ‘selfie’ nga spitali

FOTO/ U plagos pas sherrit në lokal, 31-vjeçari poston ‘selfie’ nga spitali

22:55, 29/05/2020
A+ Aa A-

31-vjeçari Besmir Hakballa i cili mbeti i plagosur në këmbë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Peqin poston selfie në rrjetet sociale nga spitali.

Fotot janë siguruar nga korespondentja e Panorama.

Pas plagosjes i riu vjeçari është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin rajonal Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Alfons29/05/2020 23:56

Nje cope drogaxhi'car i nxorrni fotot ketyre lloj legenash tallavaje*

Shto koment

Denonco