Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas 27 vjeçarin

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas 27 vjeçarin

22:55, 28/05/2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Tiranë.

Një automjet mësohet se ka përplasur një 27 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Perlat Rexhepi” rreth orës 22:15.

Burime nga policia bëjnë me dije se 27-vjeçari K.S ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 28.05.2020, rreth orës 22:15, në rrugën “Perlat Rexhepi”, është përplasur mjeti me drejtues shtetasin K.S., 27 vjeç, me mjetin me drejtuesin shtetasin A.N., 41 vjeç

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi K.S., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco