FOTO/ Makina merr flakë në lëvizje në Tiranë

FOTO/ Makina merr flakë në lëvizje në Tiranë

17:51, 28/05/2020

Një automjet ka marrë flakë në ecje në kryeqytet.

Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka persona të lënduar.

Sipas informacioneve zyrtare, rreth orës 17:20, tek kryqëzimi i Laprakës, si pasojë e një defekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtues shtetasin K.V., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco