Palombarët gjejnë peshkatarin e mbytur në liqenin e Shkodrës

Palombarët gjejnë peshkatarin e mbytur në liqenin e Shkodrës

07:47, 27/05/2020

Gjendet i mbytur në liqenin e Shkodrës, një burrë që kishte dalë për të peshkuar pasditen e djeshme.

67-vjeçari me iniciale S.S e kishte pasion peshkimin dhe kishte dalë i vetëm për të gjuajtur, por nuk është kthyer në shtëpi.

Familja e tij është shqetësuar nga mungesa e gjatë dhe ka njoftuar Policinë.

Por, ai është gjetur i vdekur mëngjesin e së mërkurës nga ana e palombarëve, që e kanë kërkuar trupin e tij.

Policia ka nisur hetimit për të zbuluar se si ka ndodhur vdekja e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco