VIDEO/ Rikthehen avionët e drogës? 'Narkoflota sjell fidanët dhe merr mallin në Kukës'

VIDEO/ Rikthehen avionët e drogës? 'Narkoflota sjell fidanët dhe merr mallin në Kukës'

22:03, 24/05/2020

Edhe pse vendi është ende i mbyllur, sërish nuk kanë munguar avionët e vegjël mbi qiellin e Shqipërisë.

Një prej këtyre rasteve e publikon edhe ish kryeministri Sali Berisha, i cili lëshon edhe disa akuza të forta.

Sipas tij, pamjet tregojnë një avion droge, i cili sjell fidanët e kanabisit në Kukës e më pas ngrihet bashkë me lëndën narkotike.

"Narkoflota sjell fidanët dhe merr drogën në Kukës", shkruan ish-kryeministri Berisha mbi video.

Pamjet:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

D24/05/2020 22:41

Jane mushkonja . I bllokon Leshi

Shto koment

Denonco