Var veten me çarçaf i burgosuri në Fier

Var veten me çarçaf i burgosuri në Fier

15:11, 24/05/2020

Vari veten me çarçafë dhe ndërron jetë në spital një i burgosur.

I burgosuri ndodhej  në paraburgim në burgun Fier.

Viktima eshte 51-vjeçari me inicialet B. Z.. nga Mallakastra,

Mësohet se 51-vjeçari ishte ndaluar për trafik të lëndëve narkotike.

Burri nga Mallakastra e kishte varur veten në tualetin e burgut.

Ai është dërguar me shenja jete në spitalin e Fier, por aty ka ndërruar jete edhe pse mjekët i kanë dhënë ndihmën e menjëhershme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco