I riu i zhdukur prej disa ditësh, ja çfarë thonë shokët që ishin me të në mal

I riu i zhdukur prej disa ditësh, ja çfarë thonë shokët që ishin me të në mal

16:30, 23/05/2020

Ardian Pali, 18 vjeç, rezulton që nga dita e martë i zhdukur në malin e Korabit. I riu ishte ngjitur aty bashkë me dy shokë të tij për të mbledhur bimë mjekësore, por që nga ajo ditë nuk është kthyer nga shtëpia.

Dy shokët e tij pasi janë kthyer në banesa kanë dhënë dëshmitë e tyre.

Ata kanë thënë se janë ndarë me 18 vjeçarin në mal për shkak të një stuhie dhe nuk u panë më.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco