EMRI/ Zhduket pa gjurmë 18 vjeçari, hera e fundit kur u pa me dy shokë

EMRI/ Zhduket pa gjurmë 18 vjeçari, hera e fundit kur u pa me dy shokë

16:12, 23/05/2020

Një 18 vjeçar rezulton i zhdukur në rrethana ende të paqarta prej disa ditës.

Ardian Pali ka humbur gjurmët në mal që prej së martës dhe që prej asaj dite nuk ka ende asnjë informacion për të.

Hera e fundit që 18 vjeçari është parë ka qenë i shoqëruar me dy djem në malin e Korabit.

Ai kishte shkuar aty për të mbledhur bimë mjekësore, por asgjë nuk dihet për të.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco