Tjetër tragjedi: Fëmija bie në gropën me ujë, humb jetën

Tjetër tragjedi: Fëmija bie në gropën me ujë, humb jetën

13:23, 23/05/2020
A+ Aa A-

Sërish një tragjedi ku viktimat janë fëmijët. Në Përrenjas një fëmijë ra në një gropë me ujë dhe ndërroi jetë.

Burime bëjnë me dije se gropa në të cilën ra fëmija, në thellësinë 1 metër.

Nuk dihet ende mosha e fëmijës dhe rrethanat e ngjarjes. 

Mësohet se i mituri kishte qenë duke luajtur në një gropë dhe është rrëzuar aksidentalisht. Si pasojë e thellësisë nuk ka mundur të dalë.

Informacion paraprak 

Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Përrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco