Regjistrohen lëkundje tërmeti me magnitudë 3.2,

Regjistrohen lëkundje tërmeti me magnitudë 3.2,

10:42, 22/05/2020

Një tërmet me magnitudë 3.2 të shkallës rihter është regjistruar sot në vendin tonë.

Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 13 km nga Shijakut dhe 29 km nga Tirana.

Lëkundjet janë ndjerë në orën 10:18 minuta të paradites së sotme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco