Arrestime për kanabis në Tepelenë. Emrat

Arrestime për kanabis në Tepelenë. Emrat

08:46, 21/05/2020

Një operacion masiv antikanabis po ndërmerret në Tepelenë ndërsa në pranga deri tani janë vënë 3 persona.

Burime te sigurta nga vendngjarja konfirmojnë se janë arrestuar Albion Zhola nga fshati Veliqot, Klerian Gjinushi nga fshati Hormovë, dhe Eugen Xhebra ndërkohë janë shpallur ne kerkim Elidon Zhola dhe Besije Xhebra.

Ne banesat e ketyre personave, në fshatin Veliqot dhe Hormove janë zbuluar sasi kubikesh gati për mbjellje.

Operacioni u ndërmor mëngjesin e sotëm nga Komisariati i Policisë së Tepelenës në bashkëpunim me Policinë Vendore të Gjirokastrës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco