Punëtori bie nga skela, lagjia tmerrohet nga ulërimat

Punëtori bie nga skela, lagjia tmerrohet nga ulërimat

17:27, 20/05/2020

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë pasdite në Tiranë, ku një punonjës ndërtimi mësohet se ka rënë nga skela e një pallati në ndërtim.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Yzberishtit.

I riu po punonte në katin e katërt kur mësohet se ka humbur lartësi.

Kanë qenë banorët ata të cilët kanë dëgjuar ulërimat dhe i kanë shkuar menjëherë në ndihmë.

Nuk dihet ende nëse personi i aksidentuar ka ndërruar jetë apo është i plagosur rëndë.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco