VIDEO/ Polici në krye të detyrës i fut duart vajzës në mes të rrugës

VIDEO/ Polici në krye të detyrës i fut duart vajzës në mes të rrugës

21:05, 03/05/2020
A+ Aa A-

Nuk kanë fund skandalet në Shqipëri, e mbi të gjitha kur bëhet fjalë për Policinë e Shtetit.

Rastin më të fundit e sjellin pamjet e mëposhtme, të publikuara fillimisht nga Dosja.al, ku një efektiv i rendit i fut duart një vajze në mes të rrugës.

Edhe pse me uniformën e shtetit dhe me makinën e detyrës, kjo nuk e pengon policin të zgjasë duart...

Ja pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kastrioti16/05/2020 13:11

Kështu tregon që nuk eksiston shteit(psojdo Shtet) kjo është turpi i parlamentit shqipries për ni Shekull, e mashum krye Mafiozi RAMA... ????

Tani03/05/2020 21:46

Qeveri ropq... me ministre kurva e punonjes prostituta...

Shto koment

Denonco