FOTOLAJM/ Rrezet e fundit para izolimit total

FOTOLAJM/ Rrezet e fundit para izolimit total

15:49, 04/04/2020

Shqipëria nisi një tjetër fundjavë në izolim total. Qytetarët do qëndrojnë brenda për 40 orë.

Ndërkohë përpara se të niste ky izolim, disa qytetarë në Durrës, kanë shijuar rrezet e diellit.

Fotot para izolimit nga Durrësi dhe Tirana vijnë nga agjencia LSA.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco