FOTO/ Makina del jashtë rrugës, aksident i rëndë pranë Korçës

FOTO/ Makina del jashtë rrugës, aksident i rëndë pranë Korçës

18:37, 01/04/2020

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite.
Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka pësuar dëme të shumta materiale. 

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Sovjan të Korçës.

Shkak i këtij aksidenti janë bërë kushtet klimaterike. 
Ndërkohë mësohet që shoferi ka marre lëndime por është jashtë rrezikut për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco