I sëmuri mbërrin në QSUT me helikopter, gati bie nga barrela, mjekja e vetme përpiqet ta rikthejë në jetë

I sëmuri mbërrin në QSUT me helikopter, gati bie nga barrela, mjekja e vetme përpiqet ta rikthejë në jetë

14:44, 31/03/2020

Pamje dramatike nga QSUT, në kufijtë e të pabesueshmes. Një person, që duket në moshë ka mbërritur me helikopter në gjendje tepër të rëndë, i pavetëdijshëm.

Një mjeke apo një infermiere dhe një tjetër punonjës përpiqen të ulin barelën por gati bie. Pak sekonda më pas mjekja përpiqet ta rikthejë në jetë duke i pompuar zemrën e vetme.

“Balkanweb” shkruan se i sëmuri nuk është i dyshuar me koronavirus dhe nuk është dërguar në Infektiv.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari31/03/2020 15:21

PO MJEKE DHE INFERMJERE, AS POMPISTA KARBURANTESH NUK KA SEPSE RAMA I DERGOI PER TE SHPETUAR ITALINE!!!!! KERKONI NEPER KARBURANTET E TJERE TE KASTRATIT SA ME SHPEJT, PA I MARRE RAMA QE T'I COJE NE ITALI, SE MOS KA "MJEKE" POMPISTE PER TE BERE MASAZH ZEMRE TE SEMUREVE!!!! SA QEVERI DESHTAKE DHE CFARE QEVERIE QESHARAKE!!!!!!!!!!

Shto koment

Denonco