FOTOREPORTAZH/ Si e përjeton Tirana një ditë izolimi

FOTOREPORTAZH/ Si e përjeton Tirana një ditë izolimi

15:39, 30/03/2020

Kjo javë nisi me masa më të shtrënguara për të lëvizur për shkak të koronavirusit.

Qytetarët duhej të pajiseshin me një leje në celular për të dalë jashtë.

Koha ishte e mirë dhe mijëra njerëz kanë aplikuar për të dalë.

Këto foto nga LSA tregojnë se si ishte kjo ditë në Tiranë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco