VIDEO/ Gjendet i asfiksuar qytetari, ç'ndodhi pak minuta më parë në Durrës

VIDEO/ Gjendet i asfiksuar qytetari, ç'ndodhi pak minuta më parë në Durrës

18:27, 24/03/2020

Pak minuta më parë, një person në qytetin e Durrësit është gjetur i asfiksuar.

Sipas asaj që raporton gazetari i Syri-t nga qyteti bregdetar, Aldo Mustafa, ngjarja është regjistruar pranë lokaleve te lulishtet në afërsi të Muzeumit të Dëshmorëve.

Pas njoftimit të bërë ne polici, nga një telefonatë, kanë shkuar me urgjencë makina e ndihmës  së shpejtë dhe policia. Po ashtu edhe forca ushtarake të patrullimit.

Mjekët kanë hyrë në zonen e njoftuar dhe kanë vendosur mbi barrelë pesonin e njoftuar dhe e kanë nisur me urgjence drejt Spitalit, të shoqëruar nga mjete të policisë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco