VIDEO/ Makina e policisë shkakton aksident të rëndë

VIDEO/ Makina e policisë shkakton aksident të rëndë

14:39, 27/02/2020

Një aksident duket se ka ndodhur gjatë mesnatës në Rrugën e Kombit.

Aksidenti që nuk është bërë publik nga policia, mësohet se ka ndodhur afër Repsit.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video dhe denoncimin e një qytetari.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Narkopolica fsheh aksidentin e saj te rende!

Lexoni denoncimin me mesazh dhe video te qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr

Mbreme po kthehesha nga Kosova dhe rreth ores 12 te nates afer Repsit ne rrugen e Kombit kishte ndodhur nje aksident shume i rende sepse permasat e aksidentit dalloheshin qarte nga perplasja e dy mjeteve qe ishin shume te demtuara

Ne nuk u lejuam te zbrisnim por kur na lejuan te kalojme pashe qe makina tjeter qe kishte bere aksidentin ishte makine e policise se shtetit nga ato te rejat Mercedes edhe ajo shume e demtuar.

Forca te shumta policie kishin ardhur ne vendgjarje gjithashtu edhe nje ambulance vinte me urgjence nga Tirana per Rreshen sepse e takuam ne Rubik

Une sdo te kisha shkruajtur fare per kete rast, por kerkova ne internet dhe ky lajm nuk eshte dhene deri tani nga asnje media qe dmth eshte mbajtur i fshehte

Une kam bere dy video jo shume te qarta per shkak te erresires se madhe gjithsesi po jua dergoj

Te uroj gjithe te mirat

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco