Moti i keq, përplasen dy tragete në Durrës

Moti i keq, përplasen dy tragete në Durrës

21:12, 26/02/2020
A+ Aa A-

Moti i keq, dallgët dhe erërat e forta kanë bërë që dy tragete në portin e qytetit të Durrësit, të përplasen.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme ku një traget i cili ka qenë duke dalë nga porti i Durrësit është përplasur me një traget të ankoruar.

Deri më tani nga burimet për Syri Tv bëhet me dije se nuk ka dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco