Gjendet i vrarë një shqiptar në Greqi

Gjendet i vrarë një shqiptar në Greqi

17:06, 26/02/2020

Një burrë 55-vjeçar nga Shqipëria u gjet i vdekur të shtunën në një depo në fshatin Shën Seraphim të komunës Kamena Vourla.

Sipas një raporti LamiaReport, ishte një burrë  që gjeti një njeri të vdekur dhe njoftoi policinë.

Provat e hershme tregojnë se trupi ka qene i gjakosur në fytyrën e tij.

Po hetohet për vrasje apo nga ndonjë rënie vdekjeprurëse.

Që nga momenti i parë, policia mbylli vendin e ngjarjes dhe nxitoi në mjekësinë ligjore dhe policinë e OPEC, si dhe ambulancën e EKAB për të transportuar kufomën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco