Jo vetëm Koronavirusi/ Italia lëkundet edhe nga një tërmet i fortë

Jo vetëm Koronavirusi/ Italia lëkundet edhe nga një tërmet i fortë

17:16, 24/02/2020

Sikur të mos mjaftonte frika nga Koronavirusi që deri tani numëron 7 viktima dhe mbi 200 të prekur, Italia është përballur pak minuta më parë edhe me një lëkundje të fortë tërmeti.

Mësohet se lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.7 të shkallës rihter, 58 km nga Katanzaro, në pjesën jugore të Italisë.

Deri tani nuk ka raportime për dëme në njerëz apo materiale. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco