Ngjarja makabre/ Djali godet me thikë nënën, tenton ti vendosë edhe flakën

Ngjarja makabre/ Djali godet me thikë nënën, tenton ti vendosë edhe flakën

18:29, 22/02/2020

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Shkupit.

Një 47 vjeçar mësohet se ka goditur me thikë nënën e tij dhe më pas ka tentuar ti vërë flakën.

Sipas medieve vendase, 47-vjeçari mësohet se është me probleme mendore.

Ai ndodhet i ndaluar nga policia, ndërsa nëna e tij është dërguar me ambulancë në spitalin e Shkupit ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco