EKSKLUZIVE/ Kush janë personat në Tiranë që do u kërkohet verifikimi i pasurisë

EKSKLUZIVE/ Kush janë personat në Tiranë që do u kërkohet verifikimi i pasurisë

15:08, 20/02/2020

SYRI TV ka siguruar në mënyrë ekskluzive listën e plotë të policisë, që do tu dërgohen letrat për të justifikuar pasurinë.

Disa prej personave që ndodhën në listën me 45 emra, janë njohur tashmë me kërkesën e policisë për të deklaruar burimin e pasurisë, ndërsa të tjerët do të njihen në ditët në vazhdim.

Më poshtë keni listën me 45 emrat të Policisë, e siguruar ekskluzivisht nga SYRI TV, vetëm për zonën e Tiranës, që do të duhet të deklarojnë burimin e pasurisë.

LISTA E PLOTË E OFL PËR TIRANËN

U është dërguar formulari

Emiljano Shullazi

Dritan Dajti

Gjergj Cukali

Pajtim Serjani

Alban Dushku

Eduart (Edison) Dushku

Enio Jahelezi

Orges Jahelezi

Gramoz Jahelezi

Elvis (Franc) Jahelezi

Xhevdet Jahelezi

Luan Jahelezi

Do tu dërgohet formulari

Aurel Hoxhallari

Lulzim Kusi

Bujar Kusi

Griseldo Kusi

Albano Kusi

Albert Xhabafti

Artan Xhabafti

Halit Nafizi

Paulin Gjergji

Enver Curri

Fabio (Artan) Allushi

Leonard Hoxha

Denis Sinameta

Kataldo Lezhja

Erion Kapollari

Armando Kapollari

Leonard Duka

Erlis Duka

Muhamed Duka

Veli Elezaj

Jamarber Kico

Shkelqim Kurpalaj

Elvis Gaçaj

Kujtim Lauka

Bledar (Blerim) Dauti

Eduart Ponari

Fabio Allushi

Leonard Hoxha (Lita)

Denis (Roland) Stathi (Lleshi)

Fiqiret Seferi

Ergys (Arjan) Qefaliaj

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz20/02/2020 16:58

Po Fatzi Geron Agron Xhafaj kur do ti sekuestrohet pasuria? Agron Geroni vellai Fatziut eshte ne burg per trafik narkotikesh. Po Saje qorrit qe eshte i denuar per jeshilimin e Shqiperise me hashash, kur di ti konfiskohet pasuria?

t20/02/2020 15:42

Keta jane banditet e rruges qe u kerkohet deklarimi i pasurise,kurse banditeve te medhenj ,atyre te rilindjes,nuk u hyn gjemb ne kembe

Shqipe20/02/2020 15:20

Ka te tjere persona qe merren me ndertim pallatesh qe duhet kerkuar llogari ndoshta me te rrezikshem se keta.Qe kane punuar me rendin dikure por nuk I kan as 8 klase shkolle.Dhe tani kane millions euro .Keta Jan nga ATA prsona qe luftonin drogen mbjelljen e saj por ne anen tjeter fitonin millions kjo ne bashkveprim dhe me organet me te larta drejtuese.Qe sot rrijne tekk blloku se bashku.

Shto koment

Denonco