VIDEO/  Trishtim, njësoj si në vitet ’90-të, të rinjtë mbajnë radhë në shi tek ambasada gjermane

VIDEO/ Trishtim, njësoj si në vitet ’90-të, të rinjtë mbajnë radhë në shi tek ambasada gjermane

09:50, 20/02/2020

Rikthimi i reshjeve të shiut pas një periudhë relativisht të gjatë me mot të qëndrueshëm, nuk do të thotë asgjë për të rinjtë shqiptarë.

Ata ata kanë zgjedhur edhe të qëndrojnë në radhë pranë ambjenteve të jashtme të ambasadës gjermane në Tiranë për t’u njohur me procedurat dhe fituar të drejtën për të shkuar drejt vendit europian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco