Arrestohet me kokainë një 21-vjeçare në Durrës, kontroll i beftë në trup

Arrestohet me kokainë një 21-vjeçare në Durrës, kontroll i beftë në trup

09:28, 20/02/2020

Policia e Durrësit ka arrestuar një vajzë 21 vjeçe, pasi i ka gjetur të fshehur në trup drogë të fortë, 13.5 gr kokainë.

Policia e Durrësit njoftoi se arrestoi në flagrancë A.B, 21 vjeçe, banuese në Durrës.

Gjatë kontrollit fizik ndaj saj, u gjet një sasi prej 13.5 gr. kokainë.

Pas arrestimit, dosja e saj i kaloi Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco