FOTO / Kjo është policja që vrau familjen dhe veten në Gjilan. Emri

FOTO / Kjo është policja që vrau familjen dhe veten në Gjilan. Emri

14:09, 18/02/2020

Një ngjarje e rënë u shënua në Gjilan me pesë viktima. Policja ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit.

Policja e rajonit të Gjilanit që vrau familjen quhet Valdete Bllaca.

Familjarët e vrarë nga policja dyshohet se janë babai i saj, nëna dhe dy vëllezërit.

Sipas burimeve nga policia në Gjilan, Bllaca ajo ka qenë policë në trafik.

Nga burime brenda policisë se policja ka vuajtur nga problem psiqike. Sipas këtyre burimeve ajo ishte degraduar nga pozita që të cilën e mbante për shkak të paqëndrueshmërisë psikike.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco