FOTO-EMRI/ Njoftim urgjent! Humb 4-vjeçari në Tiranë, familja apelon për ndihmë

FOTO-EMRI/ Njoftim urgjent! Humb 4-vjeçari në Tiranë, familja apelon për ndihmë

23:08, 17/02/2020

Pranë banesave sociale në zonën e Shkozës në Tiranë, një fëmijë i moshës 4 vjeçare ka humbur sipas njoftimit të familjarëve.

Sipas denoncimit të bërë nga familjarët e tij në polici, ata nuk kanë asnjë informacion për fëmijën e tyre prej orës 16:30 të pasdites së sotme.

Klodian Ashini kishte veshur një bluzë të kuqe dhe pantallona të zeza.

Për çdo informacion rreth tij, jeni të lutur të kontaktoni në numrin e celularit 0686375145.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco