Tenton të shtypë nënën me fëmijën, i riu i del përpara/ Aksident apo tentativë vrasje në Tiranë?

Tenton të shtypë nënën me fëmijën, i riu i del përpara/ Aksident apo tentativë vrasje në Tiranë?

21:13, 17/02/2020

Nja aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberisht ku një makinë ka tentuar që të shtypë një nënë me fëmijë teksa po dilte nga kursi i kërcimit.

Sipas Abc News ka qenë një kalimtar i rastësishëm ka mbrojtur nënën me fëmijën duke dalë para makinës.

Në këtë moment bëhet me dije se kalimtari, një djalë i ri, ka mbetur i plagosur si pasojë e përplasjes.

Ai është transportuar me urgjencë në spital ndërsa autori ka braktisur makinën dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco