FOTO/ Aksident në Yzberisht, makina godet dy këmbësorë

FOTO/ Aksident në Yzberisht, makina godet dy këmbësorë

19:32, 17/02/2020

Një aksident me pasojë dy këmbësorë të plagosur ka ndodhur pak çaste më parë në vendin e quajtur rruga e re në Yzberisht.

Siç shihet në fotot e mëposhtme nga vendngjarja, të siguruara nga SYRI.net, një makinë tip Golf ka devijuar rrugën, ende për shkaqe të paqarta, duke goditur 2 qytetarët.

Policia dhe ambulanca mbërritën menjëherë në vendngjarje, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore të të plagosurve. /Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco