VIDEO/ Pamje spektakolare, shitësja në Elbasan i rrëmben pistoletën grabitësit

VIDEO/ Pamje spektakolare, shitësja në Elbasan i rrëmben pistoletën grabitësit

12:32, 17/02/2020

Pamje spektakolare vijnë nga Elbasani.

Grabitja e një argjendarie pak ditë më parë është regjistruar nga kamerat e sigurisë.

Kjo video është publikuar sot ekskluzivisht nga ABCNews, dhe në të duken momentet e grabitjes dhe çasti kur pronarja e argjendarisë i rrëmben pistoletën grabitësit Astrit Thaçi.

Për më shumë, ndiqni pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco