FOTO/ Nudo në mes të qytetit, ndërhyn policia. Ç'ndodhi sot në Shkodër

FOTO/ Nudo në mes të qytetit, ndërhyn policia. Ç'ndodhi sot në Shkodër

17:37, 14/02/2020

Një episod i pazakontë është regjistruar mesditën e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës.

Siç shihet dhe në fotot e mbërritura në redaksinë e JOQ Albania, një person terësisht i zhveshur është ulur poshtë bustit të Nënë Terezës, duke krijuar shqetësim te qytetarët.

Personi në fjalë ka "alarmuar" edhe policinë, e cila mbërriti në vendngjarje për të bërë të mundur "neutralizimin" e tij.

Ai është shoqëruar nga një efektiv policie në ambulancë.

"Prsh joq, shteti ne aksion! Fotot jan bere sot ne shkoder. Ishte nje person lakuriq i ulur posht bustit te nene terezes. Erdhi e mori ambulanca me polici", shkruan qytetari që ka bërë edhe fotot. 

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Populli19/02/2020 20:47

Policia ta linte se ai ishte kanfidat per kryeminister...

Law15/02/2020 23:00

Ca ti bente policia ta linte ta shikonte motra gruaja apo nena e shkrimtarit

Shto koment

Denonco