FOTO/ Kush është i riu, baba i dy fëmijëve, që humbi jetën sot në aksident

FOTO/ Kush është i riu, baba i dy fëmijëve, që humbi jetën sot në aksident

20:38, 13/02/2020

Endri Zaimi, baba i dy fëmijëve, humbi jetën ditën e sotme në Itali, ndërsa kthehej nga turni i tretë në fabrikë.

Makina e tij u përplas me një kamion duke I shkaktuar vdekjen e menjëhershme, në aksidentin e ndodhur në Ponte nelle Alpi, në zonën e La Seça,

Zaimi që po shikoni edhe në foto jeton në Alpago dhe ishte punëtor i një kompanie.

Kamioni, që kishte materiale ndërtimi nuk ka pësuar asnjë dëmtim nga ky aksident, ndërsa viktima po drejtonte një makinë tip “Volvo V50”.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco